Dzień otwarty w Szkole Podstawowej nr 8

Dnia 1 marca 2018r zaprosiliśmy do naszej szkoły rodziców wraz z dziećmi na Dzień Otwarty zorganizowany pod hasłem:„Na dworze u Królewicza”.

Gości witał młody Królewicz Kazimierz i damy dworu rozdające ulotki z informacjami o naszej szkole. Część oficjalną na sali gimnastycznej rozpoczęła pani wicedyrektor Mariola Toczydłowska, witając licznie zgromadzonych. Panie Hanna Łapińska oraz Alina Borowska przedstawiły ofertę edukacyjną szkoły w formie dwóch prezentacji multimedialnych. W czasie uroczystości uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się dając kilka krótkich występów. I tak przed publicznością zaprezentowali się: chór szkolny pod dyrekcją pani E. Głażewskiej – Kalenik, dzieci z klas1-3 dając krótki pokaz taneczny pod kierunkiem pani B. Szuchalskiej, grająca na skrzypcach uczennica klasy IVc Magdalena Łazewska oraz najmłodsze dzieci , które pod opieką pani M. Leszko zaśpiewały piosenkę w języku angielskim.

Następnie, po szkole i naszym obiekcie sportowym gości oprowadziły panie Justyna Romaniuk i Monika Nartowicz. W salach lekcyjnych czekali nauczyciele, którzy zapoznali zwiedzających z zapleczem dydaktycznym, którym dysponujemy.

Mamy nadzieję, że wśród licznie przybyłych na Dzień Otwarty znajdą się tacy, którzy zechcą we wrześniu zasiąść w naszych szkolnych ławkach. Zapraszamy.