Wojewódzki Konkurs Matematyczny 2018

Etap wojewódzki Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego 2.03.2018r (piątek)
Organizacja konkursu:

Siedzibą Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego w roku 2018 jest Sp nr 8  im. Św. Kazimierza Królewiczaw Białymstoku ul. Jesienna 8  (wejście od ulicy Sandomierskiej)
Konkurs rozpoczyna się o godzinie 10:00. (czas trwania konkursu – 90 minut)
1. Uczniowie
9:30 - zbiórka na sali gimnastycznej - część wstępna
Uczniowie zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego  powinni przybyć nieco wcześniej. Przed wejściem  do sali gimnastycznej wywieszone zostaną listy uczniów z przydziałem do  sal, w których będą pisali konkurs.
 Po części wstępnej uczniowie proszeni są o udanie się  do wyznaczonych sal.  Uczniowie startujący w konkursie powinni zabrać ze sobą ważną legitymację uczniowską i kartę kodową podpisaną przez Dyrektora Szkoły.
Wszystkich uczestników konkursu proszę o dokładne zapoznanie się z regulaminem konkursu, który znajduje się na stronie Kuratorium w Białymstoku.
2. Opiekunowie startujących uczniów.
Opiekunów uczniów startujących w konkursie zapraszam do sali gimnastycznej. Tam będzie można poczekać na podopiecznych.
3. Członkowie Komisji Konkursowej:
Członków komisji Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego zapraszam na godzinę 9:15.
9:15 – zebranie w sali 36 - I piętro,

Przewodnicząca Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego