MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KUBUSIA PUCHATKA

kubus18 11W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Kubusia Puchatka, 19 stycznia 2018r., nauczyciele bibliotekarze SP 8 zorganizowali konkurs na strój Kubusia Puchatka i Jego przyjaciół. Cieszy się on ogromną popularnością.

W tegorocznym konkursie wzięły udział dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniowie szkoły podstawowej. Uczestnicy wykazali się niezwykłą kreatywnością i pomysłowością przy wykonaniu stroju i ciekawej prezentacji postaci. Występ oceniała komisja konkursowa w składzie: wicedyrektor p. Beata Rutkowska , p. Elżbieta Kluczyk – nauczyciel języka polskiego i nauczyciel bibliotekarz świetlicy oraz Urszula Markowska nauczyciel bibliotekarz.

W czasie obrad komisji odbyła się uroczysta parada uczestników konkursu pod kierunkiem p. Anny Żywolewskiej. „Kubuś i Jego przyjaciele” maszerowali korytarzami szkolnymi, odwiedzili panią dyrektor, oraz najmłodszych kolegów i koleżanki.

Wszystkie dzieci zostały docenione, były nagrody, wyróżnienia oraz nagrody – pocieszenia. Uczestnikom gratulujemy i zapraszamy za rok

kubus18 1 kubus18 2 kubus18 3 kubus18 4

Więcej zdjęć w galerii