Wojewódzki Konkurs Matematyczny - etap rejonowy

W dniu 4.01.2018 (czwartek) odbędzie się etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego.
Organizacja konkursu:

Siedzibą Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego w roku 2018 jest Szkoła Podstawowa nr 8 w Białymstoku ul. Jesienna 8 (wejście od ulicy Sandomierskiej). Na stronie tej szkoły umieszczone będą wyniki konkursu. Lista osób zakwalifikowanych do następnego etapu konkursu umieszczona zostanie na stronie Kuratorium Oświaty w Białymstoku zgodnie z regulaminem konkursu.
Konkurs rozpoczyna się o godzinie 10:00. (czas trwania konkursu - 90minut)
1. Uczniowie
Wszystkich uczestników konkursu proszę o dokładne zapoznanie się z regulaminem konkursu, który znajduje się na stronie Kuratorium w Białymstoku.
9:30 - zbiórka na sali gimnastycznej - część wstępna
Przed wejściem na salę gimnastyczną wywieszone zostaną listy uczniów z przydziałem do  sal, w których będą pisali konkurs.
Po części wstępnej uczniowie proszeni są o udanie się  do wyznaczonych sal.  Uczniowie startujący w konkursie powinni zabrać ze sobą ważną legitymację szkolną i kartę kodową podpisaną przez Dyrektora Szkoły.
2. Członkowie Komisji Konkursowej
Członków komisji Rejonowego Konkursu Matematycznego zapraszam na godzinę 9:15 do sali 36 gdzie odbędzie się zebranie.
3. Opiekunowie uczniów biorących udział w konkursie
W trakcie trwania konkursu opiekunowie uczniów biorących udział w konkursie będą mogli poczekać na swoich podopiecznych w sali gimnastycznej.

Przewodnicząca - Jolanta Kaźmierska