„Nie krzyczę”

barodziny

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na wykład dla rodziców „Nie krzyczę”, który odbędzie się w poniedziałek 4 grudnia 2017 r. o godz. 17:00.

Czy potrafisz rozpoznać i nazwać swoje emocje?
    W jaki sposób wyrażasz swoje emocje wobec dziecka?
    Czy zdarza Ci się krzyczeć na dziecko?
    Czy zdarza Ci się obrażać na dziecko?

Jeśli nurtują Cię takie lub podobne zagadnienia dotyczące budowania relacji z dzieckiem, a rodzicielstwo traktujesz jako osobistą szansę na przemianę ku dojrzałości zapraszamy na wykład „Nie krzyczę”.

Na wykładzie podjęte zostaną zagadnienia:

rozpoznawania i nazywania swoich emocji
    radzenia sobie z nimi w konstruktywny sposób
    podstaw prawidłowej komunikacji opartej na szacunku i akceptacji
    skutecznych metod konfrontacji z trudnymi emocjami swoich dzieci i bliskich.

Wykład skierowany jest do osób dorosłych, szczególnie do rodziców przeżywających trudne emocje.

Prowadząca: mgr Urszula Zagan

- studia (1988-1993) – KUL teologia, specjalizacja – pedagogika rodziny
- uprawnienia pedagogiczne – Studium Pedagogiczne KUL- doradca metodyczny – 18 lat – Miejski Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Białymstoku- prowadzenie szkoleń, kursów, warsztatów z zakresu komunikacji interpersonalnych- trener umiejętności społecznych – na poziomie 5 Europejskich Ram Kwalifikacji (Białostocka Fundacja Kształcenia Kadr, Akademia Rozwoju Umiejętności Trenerskich)- trener umiejętności zastępowania agresji – Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli SOPHIA w Starachowicach (Jakub Kołodziejczyk, Elżbieta Potempska)

Zajęcia odbędą się w Białostockiej Akademii Rodziny, ul. Ciepła 32 sala 32 (III piętro). W trakcie trwania warsztatów, organizatorzy zapewniają na miejscu fachową opiekę nad dziećmi w wieku od 3 lat. Chęć skorzystania z opieki nad dziećmi należy zgłosić podczas zapisów, podając imię, nazwisko i wiek dziecka w polu UWAGI na formularzu rejestracyjnym.

Szczegóły i zapisy na www.rodzina.bialystok.pl