SP8                                        PG1

Ścieżka powrotu

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Podróż do świata nauki

kopernik17001 kopernik17002 kopernik17003

Dnia 24.10.2017 uczniowie klas drugich i trzecich gimnazjum wybrali się na wycieczkę grantową do Centrum Nauki Kopernik.

Uczestnicy wycieczki, zwiedzając Centrum, przekonali się, że nauka może być wciągającą i fascynującą przygodą. Uczniowie uczestniczyli w laboratoriach: chemicznym, biologicznym i robotycznym. Mieli możliwość zaprojektowania urządzenia pneumatyczno-elektrycznego, obejrzenia pod mikroskopem organów wewnętrznych myszy oraz poczuć się jak prawdziwy detektyw w laboratorium chemicznym. Zwiedzanie zakończyła wizyta w Planetarium Niebo Kopernika, gdzie uczestnicy obejrzeli film „Na skrzydłach marzeń” odkrywający wielką tajemnicę latania.

0003

 

kompet

 bezpszko

 

 talentow 

kpk13

eds13

 

puchatek

 

indywi

 

bezwakacje15

 

spz

wf15007

szkola14005

 

szkola15006

czytam

malym

straznicy

mleczaki

sniadanie

klub