Święto Komisji Edukacji Narodowej

W tym uroczystym dniu nastąpiło zaprzysiężenie Prezydentów Samorządów Uczniowskich: Macieja Szczepkowskiego (SP) oraz Dawida Sidorowicza (PG).

Szkolna impreza była też okazją do wyróżnienia najlepszych w nauce. Pani Wicedyrektor Mariola Toczydłowska wręczyła uczniom szkoły podstawowej i gimnazjum stypendia Dyrektora szkoły za bardzo dobre wyniki w nauce.

W czasie uroczystości wręczono również nagrody laureatom konkursów, które odbyły się w naszej szkole: konkursu plastycznego pt. „Idźmy naprzód z nadzieją” oraz corocznego konkursu pt. „Jan Paweł II jest wśród nas” organizowanych przez panią Elżbietę Baruch.

Podsumowaniem uroczystości było złożenie życzeń społeczności szkolnej, występ chóru pod kierunkiem pani Eway Głażewskiej – Kalenik oraz zabawna część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy II c gimnazjum oraz pań: Marty Zińczuk i Krystyny Suszcz- Szumeluk .