Sławni absolwenci

- 3-krotny laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
- 3-krotny laureat I. stopnia Olimpiady Biologicznej
- Laureat Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
- Brązowy medal na 25. Międzynarodowej Olimpiadzie Biologicznej na Balii w Indonezji
- Opieką objął go Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci. To stowarzyszenie naukowców, twórców, lekarzy i studentów działające od 1981 roku. Wspiera uzdolnione dzieci i młodzież z całego kraju.
- Został objęty realizowanym przez miasto projektem „Białostockie talenty XXI wieku”.

mejlun

To członkowie Koła Naukowego Wydziału Mechanicznego Politechniki Białostockiej może poszczycić się wieloma sukcesami. Należą do nich:
- I miejsce (dwukrotnie) w zawodach międzynarodowych w zawodach rozgrywanych na pustyni w stanie Utah w USA - łaziki marsjańskie HYPERION i HYPERION2
- BOLID CMS-02 - pojazd biorący udział w zawodach międzynarodowych w Anglii, Czechach i na Węgrzech
- II miejsce w International Contest of Applications in Nano-micro Technology (iCAN), które odbyły się w dniach 19-21 lipca w Japonii - robotyczny uniwersalny system do obserwacji lokalnych.

mieldzoc Paulina Mieldzioć
- Srebrny medal w klasyfikacji indywidualnej na 45 Międzynarodowej Olimpiadzie Chemicznej
- Działalność naukowa w grupie Elektrochemia Nowych Materiałów
- „Ogniwa paliwowe – czysty napęd” wykład podczas II Ogólnopolskiego Forum Młodych Chemików w Lublinie
- II miejsce w Wojewódzkim Turnieju Szachowym

gorski Błażej Górski
- instruktor tańca w Fair Play Studio w Białymstoku
- współzałożyciel szkoły tańca „Fair Play Dance  Studio”
- uczestnik programu tanecznym „You Can Dance – Po Prostu Tańcz”
- tancerz i choreograf w polskich eliminacjach do Eurowizji 2008
- dwukrotny zdobywca I miejsca w turnieju tańca „Rytm ulicy”, Piła
- współtwórca wielu prestiżowych projektów tanecznych, teatralnych i medialnych, np.
  - tancerz w przedstawieniu „Morosophus” w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku
  - tancerz w przedstawieniu „Momo” w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku
  - tancerz w pierwszej polskiej komedii tanecznej” Amatorologia”