SP8                                        PG1

Ścieżka powrotu

koła zainteresowań pg

Szkoła Podstawowa Nr 8

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

SPORTOWE

NAZWA ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

DZIEŃ/GODZINA

SALA

SKS piłka nożna

Bayer Dariusz

wtorek 15.15-17.45

hala sportowa

SKS piłka ręczna

Borsuk Przemysław

poniedziałek 15.30-17.00

środa 15.00-16.00

hala sportowa

SKS lekkoatletyka

Boruch Małgorzata

wtorek 15.15-16.30

czwartek 15.15-16.30

hala sportowa

zajęcia sportowe kl.7/8

Rybnik Marek

piątek 14.30-16.00

hala sportowa

piłka ręczna kl.3 PG

SKS lekkoatletyka

Suchaczewska Jolanta

środa 14.25-15.10

środa 15.15-16.00

czwartek 15.15-16.00

hala sportowa

koło strzeleckie

Bakun Mirosława

poniedziałek 7.00-7.45

mała sala gimnastyczna

ARTYSTYCZNE

koło plastyczne

Baruch Elżbieta

poniedziałek 8.00 – 8.45

piątek 8.00-8.45

10

10

koło plastyczne

„Mali Artyści”

Żywolewska Anna

wtorek 10.45-11.30

44

koło artystyczne kl.1 SP

Szuchalska Bożena

piątek 13.35-14.20

42

chór szkolny

Głażewska-Kalenik Ewa

wtorek 14.25-15.10

środa 15.15-16.00

czwartek 15.15-16.15

 

PRZEDMIOTOWE

PRZEDMIOTY MATEMATYCZNO - PRZYRODNICZE:

Chemia

koło chemiczne kl. 3 PG

Apanowicz Anna

sobota 8.00-10.00

50

Matematyka

koło matematyczne klasy 6

koło matematyczne klasy 5

Iwaniuk Edyta

czwartek 8.55-9.40

piątek 8.00-8.45

26

26

koło matematyczne SP

koło matematyczne PG

Winiarska Halina

środa 15.15-16.00

wtorek 15.15-16.00

26

23

koło matematyczne SP

koło matematyczne PG

Maciejczuk Anna

wtorek 14.25-15.10

wtorek 15.15-16.00

36

36

koło matematyczne kl.1 SP

Sochoń Lucyna

środa 14.25-15.10

44

Biologia

koło biologiczne SP

koło biologiczne PG

Mieleszkiewicz Barbara

poniedziałek 15.15 – 16.00

wtorek 15.15-16.00

46

46

koło przyrodnicze

Dłużewska Monika

czwartek 15.15-16.00

35

Fizyka

koło fizyczne kl. 3 PG

koło fizyczne kl. 8 SP

Ludmiła Wojniak

sobota 10.00-12.00

sobota 8.00-10.00

25

25

PRZEDMIOTY HUMANISTYCZNE:

Język polski

koło języka polskiego

Łapińska Hanna

czwartek 14.25-16.00

37

Historia

koło historyczne

Kurop Maria

czwartek 14.25-15.10

piątek 12.45-13.30

49

49

JĘZYKI OBCE:

Język angielski

koło języka angielskiego

Białous-Oniśko Beata

wtorek 8.55-9.40

52

koło języka angielskiego

Kozłowska Beata

środa 8.00-8.45

39

koło języka angielskiego

Banasiuk Magdalena

czwartek 14.25-15.10

51

koło języka angielskiego

Leszko Marlena

czwartek 15.10-16.00

45

INNE KOŁA ZAINTERESOWAŃ:

koło informatyczne kl.7/8

Zajkowski Adam

poniedziałek 15.15-16.00

47

Koło Miłośników Biblioteki

Markowska Urszula

piątek 8.00-8.45

 

Szkolne Koło Wolontariatu

Grabowska Wiesława

poniedziałek 15.15-16.00

piątek 14.25-15.10

 

koło „Caritas”

Rakoczy Beata

wtorek 8.00-8.45

21

koło literacko-plastyczne

kl. I SP

Sochoń Lucyna

piątek 14.25-15.10

44

koło szachowe

Szuchalska Bożena

czwartek 11.45-12.30

42