SP8                                        PG1

Ścieżka powrotu

koła zainteresowań pg

 

 

Publiczne Gimnazjum nr 1

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

SPORTOWE

NAZWA ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

DZIEŃ/GODZINA

SALA

koło sportowe

SKS piłka nożna

Bayer Dariusz

poniedziałek 13.45- 14.45

wtorek 15.15-16.45

s.gimnastyczna

siłownia

Romańczuk Sławomir

poniedziałek 15.10-16.00

 

koło strzeleckie

Bakun Mirosława

poniedziałek 7.00-7.45

mała sala

ARTYSTYCZNE

koło plastyczne

Baruch Elżbieta

czwartek 13.30 – 15.10

10

chór

Śpiewająca Polska

Głażewska-Kalenik Ewa

poniedziałek 15.15-16.00

piątek 13.30-15.00

poniedziałek 15.15-16.00

czwartek 15.15-16.00

piątek 13.30-15.00

 

PRZEDMIOTOWE:

PRZEDMIOTY ŚCISŁE

Chemia

koło chemiczne kl. II

     koło chemiczne kl. III

Apanowicz Anna

sobota, 8.00-10.00

sobota, 10.00-12.00

50

zajęcia wyrównawcze kl. II

zajęcia wyrównawcze kl. III

Apanowicz Anna

środa 15.10 -16.00

czwartek 16.00-16.45

50

Matematyka

koło matematyczne

zajęcia przygotowujące do konkursu kl. III

Kaźmierska Jolanta

środa 14.30 – 15.30

środa 15.15 – 16.00

36

Biologia

zajęcia grantowe z biologii

Mieleszkiewicz Barbara

środa 15.15 – 16.00

46

Fizyka

koło fizyczne kl. III

koło fizyczne kl. II

zajęcia dodatkowe dla kl. III

Ludmiła Wojniak

sobota 8.00-10.00

sobota 10.00-12:00

czwartek 15.10 – 17.00

25

PRZEDMIOTY HUMANISTYCZNE:

Język polski

koło j. polskiego kl. III

Łapińska Hanna

czwartek 13.35-14.20

37

JĘZYKI OBCE:

Język angielski

“My little reading adventure”

Białous-Oniśko Beata

raz w miesiacu

52

zajęcia grantowe kl. II

zajęcia przygotowujące do egzaminu kl. 3B

Koło – zajęcia indywidualne

Kozłowska Beata

wtorek 14.30 – 15.15

lub 14.30 – 16.00

czwartek 14.20 lub inny termin pasujący

różne terminy

39

 

INNE

koło informatyczne

Zajkowski Adam

środa 15.15-16.00

47

koło kulinarne

Suszcz-Szumeluk Krystyna

czwartek 16.10

26

Szkolne Koło Wolontariatu

Grabowska Wiesława

poniedziałek 15.15-16.00

piątek 14.25-15.10

 

koło turystyczne

Kurop Maria

1 sobota w miesiącu

 

Gimnazjalne Koło Samorządności

Perkowska Monika

poniedziałek 14.25-15.10