SP8                                        PG1

Ścieżka powrotu

Powiadom szkołę - powiadom@sp8bialystok.pl
  • image
Previous Next

PRÓBNY EGZAMINEM ÓSMOKLASISTY

Diagnoza przed egzaminem ósmoklasisty
odbędzie się w dniach 20 – 22 listopada 2019r.

Język polski            20 listopada 2019 r.
Matematyka            21 listopada 2019 r.
Język angielski       22 listopada 2019 r.
Język rosyjski         22 listopada 2019 r.
Język niemiecki      22 listopada 2019 r.
W dniach próbnych egzaminów uczniowie klas ósmych przychodzą do szkoły na godz. 7:45, lekcje według rozkładu rozpoczynają się w każdym dniu 3 godziną lekcyjną.

Pozostałe klasy w dniach 20 -22 listopada uczą się zgodnie z normalnie obowiązującym rozkładem.

Konsultacje dla rodziców klas IV – VIII

Konsultacje odbędą się w dniu 20.XI.2019r. (środa)

Dyżury nauczycieli od 17:00 do 18:30 w przydzielonych salach.

KORNWALIA-DEVON-LONDYN

kornwaliaCzy chcielibyście poznać trochę świata i wykorzystać swoją wiedzę z angielskiego w praktyce?
Jeśli tak to zapraszamy uczniów klas 6, 7 oraz 8 do zapoznania się z ofertą wyjazdu na Wyspy Brytyjskie w terminie 24-30.05.2020.

Czytaj więcej: KORNWALIA-DEVON-LONDYN

#CodeWeek 2019

dzieanglia21Od 5 do 20 października 2019 roku w całej Europie, w tym oczywiście w Polsce,  świętowaliśmy Europejski Tydzień Kodowania, czyli #CodeWeek2019. To już siódma edycja tego wydarzenia.

Czytaj więcej: #CodeWeek 2019

Wycieczka do Warszawy

W dniach 10 i 11 października 2019 r uczniowie klas piątych i szóstych uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do Warszawy. Program wycieczki obejmował wiele atrakcji. Uczniowie zwiedzili Stadion Narodowy oraz siedzibę Telewizji Polskiej.

Czytaj więcej: Wycieczka do Warszawy

Organizacja pracy szkoły w dniu 14 października 2019 r.

Święto Edukacji Narodowej

Klasy IV – VIII przychodzą do szkoły na godz. 8:00.

1, 2 godz. lekcyjna - zajęcia z wychowawcą według przydziału:

IVa – 46               VIa – 24         VIIIa – 48

Va – 35                VIb – 52         VIIIb - 21

Vb – 37                VIc – 50                    

Vc – 25                VIIa – 26                   

Vd – 36                VIIb – 10                  

Od godz. 9:50 do 11:00 - spotkanie uczniów i nauczycieli na hali sportowej.

Klasy I – III - zajęcia z wychowawcą według przydziału.

Godzina 8:00 - 10:35 (1,2,3 lekcja) klasy:

I a - 43           I c – 44           II b - 42         III c - 31

Godzina 10:45 - 13:30 (4,5,6 lekcja) klasy:

I b – 42           II a – 43          II c – 44          III a – 32        IIIb -31

as amm

facebook

kompet

szkola-pamieta

talentow 

kpk13

eds13

 

puchatek

 

indywi

 

bezwakacje15

 

spz

wf15007

szkola14005

 

szkola15006

czytam

malym

straznicy

mleczaki

sniadanie

klub